Ten przedmiot jest niedostępny. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Produkcja, Praca fizyczna, Żywiec
Home Praca Produkcja, Praca fizyczna Operator maszyn – Żywiec

Operator maszyn – Żywiec

Dodano: 13 kwietnia 2021
ID oferty: 5160
  • Typ umowy: umowa o pracę
  • Forma zatrudnienia: pełny etat

Szukasz pracy w swojej okolicy?

To świetnie się składa, bo mamy dla Ciebie pracę w Żywcu! 😊

Stanowisko: Operator maszyn

Miejsce pracy: Żywiec

Twoje zadania:

  • obsługa urządzeń produkcyjnych,
  • konserwacja i kontrola stanu urządzeń technicznych.

Nasza propozycja:

  • praca w systemie III zmianowym,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premie i dodatki,
  • praca na terenie Żywca,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Klienta,
  • dofinansowanie karty MultiSport, dodatkowa opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe PZU,
  • wsparcie dedykowanego Konsultanta w trakcie całego okresu zatrudnienia,
  • jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności – również zapraszamy do kontaktu!

Jeśli:

  • jesteś dyspozycyjny do podjęcia pracy w systemie III zmianowym,
  • masz doświadczenie w pracy na produkcji lub chcesz je zdobyć,

to nie zwlekaj i aplikuj na naszą ofertę!

Manpower Group Sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Zatrudnienia (numer certyfikatu 412).

Twoja ocena: oceń ofertę
Ocena oferty: 0 - 0 głosów
cena 2 900 zł

Telefon: 696 557 689 pokaż
Adres: Żywiec, żywiecki
użytkownik: @rekrutacja.zywiec@manpower.pl